קצת עלינו

newphoto

חברת א.ב. אינטק בע"מ פעילה החל מתחילת שנת 2011 בתחום מדפסות פורמט רחב. עיקר מאמצינו מופנה לחברות בתחום השילוט מעסק מתחיל וקטן ועד הגדולים בכל רחבי הארץ . יש באפשרותנו להציע מדפסות – פלוטרים – החל ב-1.6 מטר רוחב ועד 5 מטר, הן בטכנולוגיות סולבנט\אקו-סולבנט והן בטכנולוגיית UV. המדפסות איכותיות, אמינות ומלוות בשירות מקצועי ואישי.

בתחום מדפסות סולבנט\אקו-סולבנט אנו גאים לייצג בלעדית את חברת Gongzheng, מותג שכבר מתחיל לקבל נתח שוק רציני בארץ. היא חברה גדולה בקנה מידה עולמי, עם למעלה מ-4000 מדפסות לשנה במגוון רחב של מדפסות, החל ב-1.6 מטר רוחב ועד 5 מטר. המדפסות מיוצרות במפעל החדש והמשוכלל בסין ונמכרות ברחבי העולם כולו.

טכנולוגיה זו מיועדת לשַלָּטִים שמבקשים להדפיס שמשוניות, מדבקות ויניל, רשתות וחומרים דומים המשמשים את תעשיית השלטים. יש לנו מדפסות 1.6 מטר רוחב שמתאימות למי שזו המדפסת – פלוטר - הראשונה שלהם, מי שמבקש לחדש או להחליף מדפסת ישנה יותר או למי שמחפש תפוקה גבוהה מהמדפסת הנוכחית שלו. יש לנו גם מדפסות 1.8 ו-2.6 מטר רוחב במהירויות שונות וכן מגוון שלם של מדפסות 3.2 מטר שמדפיסות עד 375 מטר רבוע לשעה ואפילו מדפסת ברוחב של 5 מטר.

בעוד הדגמים הגדולים מיועדים לשַלָּטִים גדולים מאד, המודל הקטן יכול להוות גם  מרכז רווח נוסף לבתי דפוס ולמי שעוסק בפרסום ותערוכות ומבקש להוסיף יכולת הדפסה במדפסת רחבה בתוך העסק שלו עצמו. כאן שליטה בזמינות, איכות וגימור העבודה שתמסור ללקוח שלך לא פחות חשובים מהכדאיות הכספית.

בתחום מדפסות UV חברתנו מייצגת את חברת HandTop גם כאן לקוחותינו רבים ומרוצים. מגוון המדפסות כולל 5 מדפסות שולחניות ( 1.6x1.0, 2.5x1.22, 2.5x1.8, 3.1x1.6, 3.0x2.0) וכן 3 מדפסות היברידיות (גליל לגליל עם אפשרות להדפסה על קשיחים) ברוחב 1.6 מטר, 2.5 מטר ו-3.2 מטר, וכן מדפסות 3.2 מטר ו-5 מטר גליל לגליל בלבד. מדפסות אלה הן מהמשוכללות והאמינות בעולם. חברת HandTop מייצגת אותן בתערוכות הגדולות בעולם כולו והיא מיוצגת ברחבי תבל על ידי נציג מקומי שעובדת איתה בשיתוף פעולה הדוק. בארץ אנחנו גאים להיות החברה הזאת.

טכנולוגיה זו מאפשרת הדפסה ישירה על חומרים קשיחים כגון זכוכית, פרספקס, לקויבונד, עץ, מתכת, קאפות ומוצרים מוגמרים עד גובה של 10 ס"מ. היא גם יכולה להדפיס על שמשוניות, מדבקות ויניל וחומרים אחרים בגלילים ולחסוך את הצורך בלמינציה וגימורים אחרים. המדפסות משלבות צבע והדפסת לבן ללא קושי, ואף מאפשרת לקה סלקטיבית, בניית דיו בשכבות רבות ואפשרויות נוספות.

שתי החברות שאנחנו מייצגים בגאווה שוכנות בסין. רבים רגילים לחשוב על תוצרת סינית כתוצרת ברמה ירודה. זה אולי היה נכון לפני 30 שנה, אך היום הכלכלה השניה בגודלה בעולם יודעת לייצר גם את המוצרים הטובים ביותר. חשוב לדעת להבדיל בין מוצרים נחותים ליצרן עילית, ואת העבודה הזאת כבר עשינו בשבילך. האמת היא שהמדפסות – פלוטרים – שלנו לא נופלים מאלה האמריקאיות והאירופאיות הטובות ביותר, וזאת במחיר סביר מאד ועם לווי של שירות מקצועי ואנושי.

חברת א.ב. אינטק 2006 בע"מ מחזיקה תשתית שירות ראויה מבחינת טכנאים, ומלאי  זמין של חלקי חילוף ודיו על מנת לתמוך בלקוחותינו המרוצים. לטכנאים שלנו ניסיון בתחום של עשרות שנים, הם משתתפים בהשתלמויות בחו"ל ואנחנו נהנים משיתוף פעולה הדוק עם היצרניות. כמובן שאנחנו אחראים להתקין את המדפסת, להדריך אותך כראוי ולדאוג לכך שהיא תיקלט בעסק, להעניק אחריות ושירות כמו שחברה אמינה כשלנו יודעת לעשות. יחד עם זה תהנה מיחס אישי וידידותי של חברה שלא גדלה כל כך שהיא עייפה מלתת לך את השירות שמגיע לך. צבר לקוחות גדל ומרוצה ימליץ עלינו בשמחה. כדאי לך להצטרף למועדון אקסקלוסיבי זה. בעל עסק שחושב על קניית מדפסת ולא נותן גם לנו להשמיע את אשר נוכל להציע, לא ממלא את חובתו לעצמו!

 

קטלוג מוצרים

יצירת קשר

רחוב אדם 47, ירושלים מיקוד 93782
טל: 052-88-692-88
דוא"לThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
פקס: 077-481-0141 

   linkedin-icon   logo facebook balck b